HAKKIMIZDA
Karaman İnşaat Beton ve Emlak Müşavirliği San.ve Tic. A.Ş. 06.06.2006 tarihinde kurulmuş olup 20.000 metrekare kapalı alanda, en yeni ekipman ile hizmet vermektedir. Karaman Beton marmara depremini de dikkate alarak kaliteli hazır beton üretimi amacıyla kurulmuştur. Karaman Beton hazır beton üretimi yanı sıra inşaat alanında faaliyet göstermektedir.

Karaman Beton’un yönetim kurulu başkanı İbrahim Karaman, genel müdürü Sabit Karaman’dır. İstanbul-Ümraniye Yenidoğan’da günlük 2.500 m3 üretim kapasitesine ve hazır beton santraline sahip olan Karaman Beton, 19 adet beton taşıma mikseri, 3 adet 36’lık beton pompası, 1 adet 47’lik beton pompası, 5 adet hammadde taşıma aracı (çekici), 2 adet çimento taşıma aracı (silobaz) ile İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermektedir.

Karaman Beton sektörel gelişmeleri takip etmek sektörün gelişimini etkileyecek gelişmelere karşı birlikte hareket amacı ve birliğin tüm kurum ve kuruluşlarca güvenirliğe sahip olması sebebiyle 23 Mart 2007 tarihinde Türkiye Hazır Beton Birliği üyesi olmuştur. Kalite güvence systemic (KGS) Kalite belgesine sahip olan Karaman Beton’un TSE Belgesi de bulunmaktradır. Karaman Beton, ham maddeden şantiye döküm sahasına ve döküm sonrası süreçler de dahil olmak üzere kalite standartlarına özen göstermektedir. Karaman beton, deprem gerçeğini göze alarak mevcut standartlar doğrultusunda kaliteli hazır beton üretiminde sürekliliği sağlamayı kalite politikası olarak belirlemiştir.

Karaman Beton’un yönetim kurulu başkanı İbrahim Karaman, genel müdürü Sabit Karaman’dır. İstanbul-Ümraniye Yenidoğan’da günlük 2.500 m3 üretim kapasitesine ve hazır beton santraline sahip olan Karaman Beton, 19 adet beton taşıma mikseri, 3 adet 36’lık beton pompası, 1 adet 47’lik beton pompası, 5 adet hammadde taşıma aracı (çekici), 2 adet çimento taşıma aracı (silobaz) ile İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermektedir.Karaman Beton sektörel gelişmeleri takip etmek sektörün gelişimini etkileyecek gelişmelere karşı birlikte hareket amacı ve birliğin tüm kurum ve kuruluşlarca güvenirliğe sahip olması sebebiyle 23 Mart 2007 tarihinde Türkiye Hazır Beton Birliği üyesi olmuştur.

Karaman Beton, ham maddeden şantiye döküm sahasına ve döküm sonrası süreçler de dahil olmak üzere kalite standartlarına özen göstermektedir. Karaman beton, deprem gerçeğini göze alarak mevcut standartlar doğrultusunda kaliteli hazır beton üretiminde sürekliliği sağlamayı kalite politikası olarak belirlemiştir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Yenidoğan Merve Mahallesi, Mimar Sinan Bulvarı No: 312 Ümraniye | İstanbul
Tel: 0(216) 561 22 22 (pbx) | Faks: 0(216) 311 36 66
info@karamanbeton.com
Web Tasarım